جمعه 15 آذر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی صورت می‌گیرد/
انجام سومین دوره ثبت‌نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان فناور

سومین دوره ثبت‌نام از از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و اعضای شبکه نوآوری تهران متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیلی با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی 12 تا 28 شهریور انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و اعضای شبکه نوآوری تهران، سومین دوره ثبت‌نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی در بازه زمانی 12 تا 28 شهریور انجام خواهد شد.

در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی شامل دندانپزشکی، بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی، زایمان، انواع آزمایش، پاتولوژی، فیزیوتراپی، نوار قلب، درمان نازایی، خرید عینک، ناهنجاری‌های جنین و غیره تحت پوشش قرار دارند.

تخفیف ویژه حق بیمه برای شرکت‌های دانش‌بنیان: به موجب انعقاد قراداد تجمیعی، نرخ حق بیمه از طریق این طرح به میزان قابل توجهی در مقایسه با سایر بیمه‌های درمان که به برای شرکت‌ها ارائه می‌شود کاهش یافته است.

به‌عنوان اصلی‌ترین ویژگی این طرح می‌توان به نداشتن محدودیت 100 نفر پرسنل برای شرکت‌های طرف قرارداد اشاره کرد. که به دلیل این محدودیت همواره شرکت‌های کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بیمه درمان بی‌بهره بوده‌اند. دراین طرح محدودیتی برای تعداد کارکنان لحاظ نشده است و به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

ارائه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه‌های متفاوت: سه طرح خدمات درمان تکمیلی با تعهدات و قیمت متفاوت برای انتخاب ارائه شده است. امکان بیمه پدر و مادر: کارکنان شرکت‌هایی که بیمه می‌شوند می‌توانند پدر و مادر خود را بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند.

شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری، دانش‌بنیان و خلاق، پس از ثبت‌نام در شبکه نوآوری تهران می‌توانند به‌صورت برخط تقاضای ثبت‌نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند. افراد صرفاً با داشتن بیمه‌گر پایه (تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی) می توانند به ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی اقدام کنند.

هر شرکت می‌تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام‌وقت خود و اعضای خانواده‌شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه‌شده اصلی) را ثبت‌نام کنند. کلیه شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظف‌اند حداقل 50 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه شرکت خود را برای بیمه تکمیلی معرفی کنند.

تاریخ انتشار : 1397/06/13
کد : 76654
تعداد بازدید: 2023

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601