پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری 50 کشور جهان در اصفهان حضور می‌یابند

50 کشور جهان در سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 11 تا 14 شهریورماه 97 برگزار می‌شود، حضور می‌یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP 2018) توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ استانداری و شهرداری اصفهان از 11 تا 14 شهریورماه 97 با حضور مسوولان کشوری و حداقل 500 شرکت‌کننده از 50 کشور جهان در مهمانسرای عباسی اصفهان برگزار می‌شود.

این کنفرانس که یکی از مهم‌ترین رویدادهای بین‌المللی در حوزه اقتصاد و شرکت‌های دانش‌بنیان محسوب می‌شود، پس از سی‌وچهار دوره، برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهر تاریخی اصفهان برگزار خواهد شد.

موضوع این کنفرانس «حرکت به‌سوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری» است. در این رویداد چگونگی بهره‌مندی از ظرفیت نهادهای توسعه فناوری به‌ویژه پارک‌های علم و فناوری برای رفع مشکلات شهرها و رسیدن به توسعه پایدار بررسی خواهد شد.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 11 تا 14 شهریورماه 97 برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 1397/06/07
کد : 76622
تعداد بازدید: 1104