مهلت ثبت‌نام چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی تمدید شد

پیرو استقبال پرشور و درخواست متقاضیان، دبیرخانه اجرایی چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی مهلت ثبت‌نام  در این رویداد را تا 20 شهریورماه تمدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و محصولات فناورانه به همت ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، امسال 21 تا 24 آبان ماه 1397 برگزار می‌شود.

این دوره از جشنواره در راستای تحقق بخشی به حمایت از تولید کالای داخلی، فرهنگ‌سازی درراه حمایت از سرمایه‌های مادی و معنوی داخلی و زیرساخت‌های بومی در راستای خوداتکایی، اشتغال‌زایی و بهره‌مندی حداکثری از توان داخلی در بخش گیاهان دارویی و طب سنتی، برگزیده‌ای از هزاران محصول فناورانه برای ارائه بخشی از توانمندی فعالان این عرصه برگزار خواهد شد.

از جمله بخش‌های این رویداد فن بازار تخصصی با حضور فناوران و شرکت‌های کارگزار انتقال فناوری؛ داروها و مکمل‌های گیاهی (انسانی-دامی)؛ فرآورده‌های طبیعی (اسانس و عصاره)؛ فرآورده‌های طبیعی (آرایشی و بهداشتی)؛ فرآورده‌های طبیعی (عسل، گلاب و عرقیات)؛ فرآورده‌های طبیعی (غذا-دارو و نوشابه‌های گیاهی)؛ تجهیزات و ماشین‌آلات اختصاصی در صنعت گیاهان داروی؛ فناوری‌های نوین در کشت و فرآوری محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی  و نیز صنعت بذر و اندام‌های تکثیری گیاهان دارویی است.

گفتنی است، دومین جشنواره دانش آموزی گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی نیز همزمان با چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با همت ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی 21 تا 24 آبان 1397 در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود. مهلت ثبت نام در این بخش نیز تا 20 شهریورماه معین شده است. به تاکید دبیرخانه جشنواره، این زمان غیر قابل تمدید خواهد بود.

تاریخ انتشار : 1397/06/05
کد : 76608
تعداد بازدید: 1373