شنبه 29 تیر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

پیام تبریک مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان به مناسبت روز خبرنگار

آگاهی، نور است؛ از ماهی تا به ماه، از آفتاب تا به چاه. آگاهان، کلیددار رمزِ پَست و بلندی‌های جهان‌اند. جهان ناپایدار، همواره در آغوش خُبرگان هوشیار، قرار یافته است.*پرویز کرمی

 آگاهی، نور است؛ از ماهی تا به ماه، از آفتاب تا به چاه. آگاهان، کلیددار رمزِ پَست و بلندی‌های جهان‌اند. جهان ناپایدار، همواره در آغوش خُبرگان هوشیار، قرار یافته است.

روزگار امروز اما، درهم‌تابیده در بی‌تابی نوگرایی بی‌اندازه آدمیان گرفتار آمده است. دیو سپید شبکه‌های اجتماعی، با سلاح شایعه و اخبار بی‌منبع، سرزمین خردمندی را درنوردیده و نورِ دیده‌ها از آن خود کرده است. در این میان، پیام‌آوران آگاهی و خبر، هر یک رُستم‌اند و دلاوران دیار دانایی.

با این همه، در عرصه علم و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، خیل موریانه‌های کِذب و جَوندگان بی‌اساس، پشت دژ پاکدامنی اخبار خوب و درست و امیدبخش، در مانده‌اند. همین‌جاست که می‌باید، به رسانندگان آگاهی، نشان شجاعت و حکمت اعطا کنیم.

با نهایت احترام به روزهای بی‌تعطیل اهالی رسانه، 17 مرداد؛ روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان بی‌ادعای این عرصه تبریک می‌گویم و آرزومند بهروزی مدام برای همه این عزیزان هستم.


*مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان
و رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی

تاریخ انتشار : 1397/05/17
کد : 76501
تعداد بازدید: 581

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601