همراه با تست DISC/
کارگاه آموزشی کارِ گروهی برپا می‌شود

کارگاه آموزشی کارِگروهی با هدف ارتقا مهارتهای فردی و اجتماعی نخبگان و استعدادهای برتر در محیط خانواده و جامعه، به همت بنیاد نخبگان استان البرز برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ فرهنگ کار تیمی آنقدر اهمیت دارد که دانشمندان علم مدیریت آن را لازمه دست یافتن به قابلیت‌های محوری پایدار در فضای رقابتی دنیای امروز می‌دانند. از سوی دیگر، تغییرات دنیای پرتلاطم امروز و عرصه شدیداً رقابتی و ناپایدار آن، شرایط را برای بقای سازمان‌ها به نحوی تعیین کرده که تکیه بر مهارت‌های کاری کارمندان و کارکنان سازمان‌ها را گریزناپذیر کرده است و توانایی کار تیمی را جزء لاینفک آن مهارت‌های فردی می‌داند.

بر همین اساس، بنیاد نخبگان استان البرز در نظر دارد با هدف ارتقا مهارت های فردی و اجتماعی نخبگان و استعدادهای برتر در محیط خانواده و جامعه کارگاه آموزشی کارِ گروهی را برگزار کند.

در این کارگاه، پس از ثبت‌نام و قبل از برگزاری دوره، تست DISC (شناخت تیپ شخصیتی) به صورت آنلاین توسط شرکت‌کنندگان انجام و نتایج آن در روز برگزاری کارگاه ارائه و تحلیل خواهد شد. این تست به صورت آزمون آنلاین به مدت 15 دقیقه با شناسه کاربری که بنیاد در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد، انجام می‌شود.

لازم به ذکر است، این کارگاه، 13 مردادماه برگزار می‌شود و در پایان برگزاری دورۀ آموزشی نیز، برای هر فرد گواهینامۀ معتبر شرکت در دورۀ آموزشی صادر خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانۀ بنیاد نخبگان استان البرز به نشانی
alborz.bmn.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1397/04/19
کد : 76327
تعداد بازدید: 1639