رویداد کارآفرینی «نوآوردگاه مکمل‌های غذایی و گیاهی» برگزار می‌شود

 رویداد کارآفرینی با ایده‌های نوآورانه «نوآوردگاه مکمل‌های غذایی و گیاهی» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با تغییرات صورت گرفته در شرایط جامعه و در نتیجه تغییر سبک زندگی افراد، نیاز و تمایل به مصرف مکمل‌های غذایی به‌شدت افزایش‌یافته است. تغذیه نامناسب، کم‌تحرکی، استرس و فشارهای روحی منجر به بروز معضلات فراوان در سلامت انسان شده است.

با توجه به پتانسیل بالای گیاهان دارویی بومی در ایران در آینده بسیار نزدیک تلفیق فناوری با دارایی بومی بازار مکمل‌های غذایی را متحول خواهد کرد. برخی از تحولات این حوزه منجر به دست آوردهای شگفت‌انگیزی خواهند شد که ممکن است برای بسیاری از تولیدکنندگان قابل پیش‌بینی نباشد. به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکارهای موفق در این حوزه، حرکت در راستای رویکرد بازار و فناوری امری ضروری است.

موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی با مشارکت شرکت نوآوران فناوری‌های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو (شزان) و همچنین با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی به برگزاری رویداد نوآوردگاه به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه مکمل‌های غذایی و گیاهی اقدام کرده است.

از تمامی علاقه‌مندان و صاحبان ایده‌های نوآورانه در حوزه مکمل‌های غذایی و گیاهی که ایده‌هایی متناسب با نیاز بازار و رویکرد فناوری دارند، برای شرکت در این رویداد کارآفرینی دعوت می‌شود تا با ارائه ایده یا طرح خود از مزایای رویداد برای تجاری‌سازی و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا بهره‌مند شوند.

مزایای شرکت در رویداد نوآوردگاه حضور سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حمایت از تیم‌های برتر، فرصت ایجاد کسب‌وکار از ایده‌ها، شناسایی و جذب تیم‌های کارآفرین، آشنایی با تیم سازی، مدل کسب‌وکار، طرح تجاری و نحوه ارائه به سرمایه‌گذار است.

برای حضور در این رویداد نیاز است ابتدا در پیش رویداد (سرنخ) به‌صورت تیمی یا انفرادی ثبت نام کنید. پس از برگزاری پیش‌رویداد، فرصت تیم‌سازی (و یا تکمیل تیم) و ایده‌پردازی تا قبل از رویداد نوآوردگاه وجود دارد تا با آمادگی کامل به‌صورت تیم/ایده در رویداد اصلی حضور پیدا کنید.

رویداد کارآفرینی با ایده‌های نوآورانه «نوآوردگاه مکمل‌های غذایی و گیاهی» به منظور جذب ایده‌های نوآورانه برای تجاری‌سازی و راه‌اندازی کسب و کار با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان‌دارویی و طب‌سنتی معاونت‌علمی  13 تا 16 شهریورماه برگزار می‌شود. پیش‌رویداد این نوآوردگاه 17 مرداد 97 برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/04/04
کد : 76242
تعداد بازدید: 1115