یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری ایجاد شد

استخدام و به کارگیری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی زیست فناوری و جذب آنها نیازمند برنامه‌ریزی مدون بر پایه یک بانک اطلاعاتی از کلیه فارغ‌التحصیلان است به همین دلیل بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ایجاد بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری در کشور، گفت: یکی از اقدامات مثبت ستاد در حوزه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج، ایجاد بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری است.

وی افزود: استخدام و به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی زیست فناوری و جذب آنها نیازمند برنامه ریزی مدون بر پایه یک بانک اطلاعاتی از کلیه فارغ التحصیلان است به همین دلیل بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری ایجاد شد.

به گفته قانعی، با تدوین و تهیه این بانک اطلاعاتی، تعداد، مشخصات و رشته های تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاهی مرتبط با حوزه زیست فناوری به صورت منسجم در دسترس قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر 15 هزار فارغ‌التحصیل در حوزه زیست‌فناوری در کشور وجود دارد که نیاز به زمینه‌سازی برای اشتغال دارند. ایجاد این بانک اطلاعاتی کمک می کند تا در صورت نیاز، از تخصص های موجود به درستی بهره بگیریم.

تاریخ انتشار : 1397/04/02
کد : 76221
تعداد بازدید: 1089

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601