در دانشگاه علوم پزشکی تهران صورت گرفت/
تعامل 14 متخصص برای تشخیص و درمان اختلالات صرعی کودکان

کارگاه آموزشی «نقش الکتروانسفالوگرافی در اختلالات صرعی کودکان» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی «نقش الکتروانسفالوگرافی در اختلالات صرعی کودکان» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز بکار کرد.

این کارگاه آموزشی به منظور تقویت و افزایش فعالیت های بین المللی در حیطه مطالعات عصب تحولی و نیز تاکید بر تفکر بین رشته ای جهت استفاده در حوزه علوم اعصاب کودکان، بررسی "نقش و اهمیت الکتروانسفالوگرافی"( ثبت فعالیت های الکتریکی مغز)  در اختلالات صرعی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است.

همچنین در این کارگاه آموزشی 14 استاد و متخصص رشته علوم اعصاب کودکان به همراه پروفسور" فابریس والیوس "از دانشگاه "پیکاردی "فرانسه ، یافته های علمی و تخصصی خود در زمینه "الکترو انسفالوگرافی" در تشخیص و درمان اختلالات صرعی کودکان را  برای اساتید و پژوهشگران بالینی و تکنولوژی در این حوزه تشریح می کنند.

 کارگاه " نقش الکتروانسفالوگرافی در اختلالات صرعی کودکان"  با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی از روز 27 خرداد ماه سال جاری در محل مرکز طبی کودکان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی فعالیت آموزشی خود را آغاز و تا روز 31 خردادماه ادامه دارد.

تاریخ انتشار : 1397/03/30
کد : 76216
تعداد بازدید: 776