فراخوان رونمایی از محصولات برتر فناورانه پارک فناوری پردیس معاونت علمی اعلام شد

فراخوان رونمایی محصولات برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی در اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های این پارک، اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ «اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس معاونت علمی» هر ساله با هدف ارائه گزارش یكساله عملكرد پارك، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شركت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شركت‌های عضو پارك و سازمان و اشخاص حقوقی همكار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شركت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارك برگزار می‌شود. رونمایی از آخرین دستاورهای فناورانه شركت های عضو نیز یكی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.

در شهریورماه سال جاری و در «پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس معاونت علمی» نیز همانند هر سال ناظر بر رونمایی از آخرین دستاوردهای برتر فناورانه شركت‌های عضو این پارک خواهد بود. بر این اساس و طبق روندهای پیش‌بینی شده برای ارزیابی محصولات، طی این فراخوان از شركت‌های متقاضی كه دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری داشته‌اند دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارك مشاركت کنند.

شاخص‌های انتخاب

شاخص‌های موثر در انتخاب محصولات برتر عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاء یافته آن در دوره‌های قبلی رونمایی اجلاس خانواده پارك و یا در جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی كشور؛ كامل بودن فرایند تجاری‌سازی طی شده و وجود سابقه فروش حداكثر 2 سال متناسب با ظرفیت بازار محصول؛ دارا بودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی‌صلاح؛ تأثیرگذاری بر رفع نیازهای حیاتی و استراتژیك كشور و كاهش یا قطع وابستگی به كشورهای خارجی؛ انجام فرایندهای لازم به‌منظور اخذ مالكیت‌های معنوی لازم مرتبط با محصول؛وجود محصول در فهرست كالاها و خدمات دانش‌بنیان و یا دارا بودن ظرفیت حضور در این فهرست است.

اخذ مجوز رونمایی برای محصولاتی كه جنبه محرمانگی داشته و به‌منظور رونمایی نیازمند اخذ مجوز و تأییدیه از نهاد یا اشخاص خاصی است، بر عهده شركت متقاضی است.

مزایای رونمایی

شركت‌هایی كه محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایای زیر نیز برخوردار شوند. بهره‌مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف 2 میلیارد رالا؛ تسهیل فرآیند جذب سرمایه برای توسعه محصول رونمایی شده؛ قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یك‌ماه.

دیگر مزیت این رونمایی این است که پوشش خبری و تبلیغاتی از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری، هماهنگی درج تبلیغات در نشریات تخصصی و معرفی برای حضور در برنامه‌های تخصصی صدا وسیما صورت میگیرد.

متقاضیان می‌توانند برای حضور در فرآیند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه شركت‌های عضو پارك فناوری پردیس معاونت علمی، فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تكمیل به همراه مستندات لازم، به نشانی UTP@techpark.ir ارسال کنند.

علاقه مندان برای ثبت نام و ارسال فرم به منظور رونمایی در «پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس معاونت علمی» تا دوم تیرماه 97 مهلت دارند.

تاریخ انتشار : 1397/03/23
کد : 76179
تعداد بازدید: 1042