سه شنبه 2 بهمن 1397

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان گلستان:
فعالیت هماهنگ کارگروه‌ تخصصی زمینه‌ساز اثرگذاری نخبگانی است

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی گیاهان دارویی‌ بنیاد نخبگان استان گلستان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ چهارمین جلسه کارگروه تخصصی گیاهان‌دارویی بنیاد نخبگان استان گلستان با حضور رئیس این بنیاد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، ابوالقاسم خزاعیان؛ رئیس بنیاد نخبگان استان گلستان با تأکید بر ظرفیت‌های ویژه استان در حوزۀ گیاهان‌داروی، گفت: کارگروه گیاهان‌دارویی باید از ظرفیت‌های موجود در استان در راستای توسعه اقتصادی استان استفاده کند.

وی افزود: در کارگروه‌های تخصصی، زمینه اثرگذاری نخبگان در تصمیم‌گیری‌های کلان فراهم می‌شود که این مهم سبب می‌شود امکان مقابله با هر گونه بحران وجود داشته باشد.

رئیس بنیاد نخبگان گلستان تصریح کرد: تاکنون اقدامات خوبی در حوزۀ گیاهان‌دارویی انجام شدئه است اما باید دانست این فعالیت‌ها تنها زمانی به نتیجۀ بهینه خواهد رسد که هماهنگ و هم‌افزا باشند؛ به همین دلیل پرهیز از موازی‌کاری یک اصل است.

در ادامۀ این جلسه، اعضای کارگروه تخصصی ضمن انتخاب رئیس کارگروه، به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند که از آن جمله می‌توان به
«برگزاری نشست ملی تخصصی گیاهان‌دارویی در قالب نشست‌های اجتماعات نخبگان»، «ارائه گزارش در خصوص گیاهان‌دارویی از وضعیت موجود و برنامه‌های آتی در استان»، «تمرکز بر دو گیاه‌دارویی زیره و گل‌گاو زبان در نشست تخصصی آتی» و «تشکیل کمیته اجرایی جهت برنامه‌ریزی نشست تخصصی گیاهان‌دارویی» اشاره کرد.

 

تاریخ انتشار : 1397/03/23
کد : 76176
تعداد بازدید: 319

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601