در فارس/
کارگاه مقررات و آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان در شهرستان‌های فارس برگزار شد

کارگاه آموزشی ترویج مقررات و آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان و برنامۀ بازدید از آزمایشگاه فارابی و همچنین پژوهش‌سرای باقرالعلوم( ع) به همت بنیاد نخبگان فارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای سعۀ دایرۀ نخبگانی و شناسایی استعدادهای‌برتر همۀ مناطق کشور خاصه مناطق کم‌برخوردار، کارگاه آموزشی ترویج مقررات و آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان، در شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان برگزار شد.

معرفی سیاست‌‌ها، مقررات و آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان شامل جایزه‌‌های تحصیلی دانشجویان صاحب استعداد برتر، شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی، شناسایی و پشتیبانی از اختراع‌های برگزیده، شناسایی و پشتیبانی از اعضای هیئت‌علمی برگزیده و انواع جایزه ‌های حمایتی و همچنین تشریح سیاست‌‌های جاری بنیاد ملی از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه‌ها بود.

لازم به ذکر است، در بخش دیگری از این سفر، برنامۀ بازدید از آزمایشگاه فارابی و همچنین پژوهش‌سرای باقرالعلوم (ع)انجام شد و در ضمن آن، زمینه‌های همکاری و تعامل این دو مرکز با بنیاد نخبگان استان در راستای شناسایی و حمایت از استعدادهای‌برتر بومی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان بررسی شد.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : 1397/03/19
کد : 76146
تعداد بازدید: 786