در تهران/
کارگاه تكنيك‌هاي سخنرانان حرفه‌اي برگزار می‌شود

کارگاه مشاوره «تكنيك‌هاي سخنرانان حرفه‌اي، از استيو جابز تا مارتين لوتركينگ» به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به عقیده بسیاری از صاحب‌نظران، اغلب متخصصان کشور که توانایی علمی و عملی بالایی دارند و کارهای بزرگ انجام می‌دهند، در ارائه کار خود ضعف دارند. تجربه حضور در استارتاپ‌ویکندی نشان داده که ایده‌های خیلی‌خوب به دلیل ارائه ضعیف یا متوسط، مورد توجه قرار نمی‌گیرند ولی ایده‌ای متوسط با ارائه‌ای فوق‌العاده توجه همه را جلب می‌کند و به عنوان ایده برتر لقب می‌گیرد؛ بنابراین آموختن چگونگی یک ارائه مؤثر اهمیت بسزایی در موفقیت دارد.

امروزه و با توجه به ظهور و رشد استارتاپ‌ها و توجه به این موضوع در میان نسل جوان، کسب مهارت در زمینه ارائه مؤثر یک عامل تأثیرگذار در متقاعدسازی مدیران، سرمایه‌گذاران و مشتریان است

بر همین اساس، کارگاه نیم‌‍‌روزه مشاوره «تكنيك‌هاي سخنرانان حرفه‌اي، از استيو جابز تا مارتين لوتركينگ» به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود و در آن شرکت‌کنندگان با اصول و تکنیک‌های یک سخنرانی و ارائه مؤثر به نحوی که بتواند مخاطبان را تحت‌تأثیر قرار دهد و آنان را به مرحله «اقدام» برساند، آشنا می‌شود.

صاحبان ایده، دانشجویان و اساتید، اعضای فنی، تیم بازرگانی و ارتباط با مشتری که مایلند محصولات و خدماتشان را در ذهن مخاطب برجسته سازند و پژوهشگرانی که نتایج فعالیت‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند، همگی می‌توانند جزء مخاطبان دوره باشند.

«خارج از چارچوب اسلايد فكر كن: طرح‌ريزي مطالب»؛ «داستان خود را روايت كن: طراحي اسلايدها»؛ «احساس خود را منتقل كن: نكات روز ارائه» و «از بزرگان ياد بگير: مثال‌هايي از TED» از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است.

لازم به ذکر است، کارگاه مشاوره «تكنيك‌هاي سخنرانان حرفه‌اي، از استيو جابز تا مارتين لوتركينگ»، سه‌شنبه؛ دوازدهم تیرماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

 متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام دراین کارگاه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1397/03/19
کد : 76145
تعداد بازدید: 902