پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در پی درگذشت دکتر شیخ زین‌الدین

سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان در پی درگذشت دکتر محمود شیخ زین‌الدین؛ معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، متن کامل پیام سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان در پی درگذشت دکتر محمود شیخ زین‌الدین؛ معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بدین شرح است:

«دکتر محمود شیخ زین‌الدین» به مقصد رسید. راه مقصودش اما همچنان باز است. ماتم درگذشت این دانشمند فرزانه گرچه ما را زمین‌گیر کرده است اما دیر نخواهد شد آنگاه که زمانه را دل‌مشغولی‌های آن عزیز در بر گیرد و به سامان کند.

تفکر نوآور و یافتن راه حل موضوعات دشوار، کار و بار همیشگی دکتر شیخ زین الدین بود و این لباس نو بر قامت روح آن بزرگوار نیز، خوش یمن و پربرکت خواهد بود.

از دست دادن یک دوست مهربان و همکار زبده، دلخراش است و تحملش دشوار. این غم بزرگ را به خانواده گرامی آن مرحوم و اهالی علم و فناوری تسلیت می‌گویم و آرزومندم توان و توشه درخور برای به ثمرنشاندن دغدغه‌های والای این دانشمند وطن‌دوست و خداپرست را داشته باشیم. روحش شاد.

تاریخ انتشار : 1397/03/12
کد : 76132
تعداد بازدید: 1421