دوشنبه 31 شهریور 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

به منظور گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر/
مراسم دیدار و تقدیر از دو جانباز دفاع مقدس برگزار شد

مراسم دیدار و تقدیر از دو جانباز دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان و سرآمدان استان فارس، به همت بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و با هدف افزایش حس وطن‌دوستی و ارتقاء باورهای دینی، مسئولان بنیاد نخبگان استان فارس، مرکز ISC و دانشگاه صنعتی شیراز، به همراه جمعی از سرآمدان، دانشگاهیان و مستعدان‌برتر استان با دو جانباز ضایعه نخاعی در منزل‌های ایشان دیدار کردند.

در این دیدار ضمن پاسداشت ایثارگری‌های جانبازان و رزمندگان دفاع‌مقدس، بر لزوم حس وطن‌دوستی و ضرورت خدمت‌رسانی مداوم به جامعۀ بومی تأکید شد.

حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس در این دیدارها با گرامیداشت حماسه آفرینی ایثارگران انقلاب‌اسلامی در طول جنگ تحمیلی خاصه در آزادسازی خرمشهر، از شجاعت ها و ایثارگری‌های این دو جانباز دلاور و صبر آنان بر این ضایعه بدنی و همچنین صبر و فداکاری همسر و خانواده این دو عزیز تشکر کرد و این رشادت‌ها را شایستۀ الگوسازی برای نسل جوان دانست.

این دو جانباز دلاور (آقایان محمودی و دهقانی) نیز ضمن بیان خاطراتی از دوران عشق و حماسۀ دفاع‌مقدس برای ایران اسلامی آرزوی سربلندی مستمر کردند.

لازم به ذکر است، در پایان این دیدار که با حضور دهقانی؛ رئیس مرکز ISC برگزار شد، با اهدای لوح و هدایایی از این دو جانباز دلاور تقدیر شد.

تاریخ انتشار : 1397/03/06
کد : 76092
تعداد بازدید: 627

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601