اطلاعیه مهم/ بروزرسانی سامانة اطلاعاتي بنیاد ملی نخبگان

بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الكترونيكي به جامعة مخاطب و ارتقاي سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتي جديدي را طراحي كرده است كه از خرداد ماه سال جاري، جايگزين سامانة ثريا خواهد شد.

 

 

 

                                                              بروزرسانی سامانة اطلاعاتي بنیاد ملی نخبگان

 

به اطلاع مي‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الكترونيكي به جامعة مخاطب و ارتقاي سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتي جديدي را طراحي كرده است كه از خرداد ماه سال جاري، جايگزين سامانة ثريا خواهد شد.

 از اين رو خواهشمند است به موارد زير توجه فرماييد:

  • 1- از تاريخ 20/2/1397 اطلاعات موجود در سامانة ثريا كه طي حداقل دو سال اخير از كاربران دريافت شده است، به سامانة جديد منتقل خواهد شد. بنابراين ضروري است چنان‌چه پس از تاريخ مذكور، تغييراتي (اعم از درج مدرك و مستندات جديد يا تغيير مدارك و مستندات قبلي) را در پروندة الكترونيكي خود در سامانة ثريا اعمال مي‌نماييد، تغييرات مورد نظر را به خاطر داشته باشيد تا پس از استقرار سامانة جديد، در آن سامانه نيز درج فرماييد.

  • 2- سامانة ثريا از تاريخ 1/3/1397 به مدت دو تا سه هفته در دسترس نخواهد بود و پس از آن، با استقرار سامانة جديد، درخواست‌هاي جديد كاربران از طريق سامانة جديد دريافت خواهد شد و درخواست‌هاي قبلي تا تعيين نتيجة نهايي درخواست، در سامانة ثريا ادامه خواهد يافت. از اين رو در صورت فوریت درخواست، در اسرع وقت آن را در سامانه ثبت فرمایید
    .
  • 3- بديهي است سامانة جديد مانند هر سامانة ديگري، ممکن است در ابتداي كار با اشکالات و مشكلاتي مواجه باشد. از اين‌رو خواهشمند است با صبوري، همراهي و نيز ارسال نظرات و پیشنهادهاي خود در اين خصوص به نشاني Contact-Us@bmn.ir، ما را در راستای ارائه بهتر خدمات، ياري فرماييد.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/31
کد : 76061
تعداد بازدید: 4882