با هدف زمینه‌سازی برای فعالیت‌های نخبگانی/
نشست مشترک بنیاد نخبگان زنجان با شرکت برق استان برگزار شد

نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان با مسئولین شرکت برق منطقه‌ای استان با هدف استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی برای حمایت از اجتماع نخبگانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای افزایش تعامل و همکاری بین‌دستگاهی به منظور ایجاد و توسعۀ زیرساخت‌های مورد نیاز برای فعالیت نخبگانی، نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان با مسئولین شرکت برق منطقه‌ای استان با هدف استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی برای حمایت از طرح‌ها وایده‌های نخبگانی به همت بنیاد نخبگان استان برگزا شد.

در این جلسه که با حضور عباس ربیعی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان، نظمی؛ معاون منابع انسانی و محمدی؛ مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره‌وری، محمدرضایی؛ مدیر دفتر تحقیقات و کنترل کیفی تجهیزات و بدیعی؛ مدیر دفتر فناوری‌ارتباطات و مدیریت‌اطلاعات شرکت برق منطقه‌ای استان زنجان برگزار شد، در خصوص تقویت و توسعه همکاری‌های فی‌مابین و استفاده از ظرفیت نخبگان در حوزه‌های تخصصی صنعت برق، بحث و تبادل نظر شد.

همچنین مقرر شد زمینه‌های تعامل و همکاری و همچنین بهره‌گیری از توانمندی‌های نخبگان و استعدادهای‌برتر استان، مورد بررسی کارشناسانه و دقیق قرار بگیرد تا برای تزریق تفکر و اندیشۀ نخبگانی به این بخش، برنامه‌های لازم و عملیاتی طراحی شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1397/02/31
کد : 76060
تعداد بازدید: 1027