در خوزستان/
کارگاه‌های آشنایی اجتماع نخبگانی با تسهیلات اعطایی برگزار شد

کارگاه آموزشی بهرمندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‍رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری کارگاه‌های آموزشی و آشنایی اجتماع نخبگانی با تسهیلات اعطایی، کارگاه آموزشی بهرمندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد.

در این کارگاه، صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان، گفت: یکی از مأموریت‌ها و اهداف بنیاد ملی نخبگان، شناسایی و پشتیبانی از افراد مستعد در مسیر نخبگانی است؛ در این بین، اولویت با رفع مشکلات موجود خاصه در زمینۀ اشتغال‌ز‌ایی است.

وی افزود: کسب رتبه بالا در کنکور افتخار و نشان‌دهنده وجود استعداد برتر است؛ اما ضامن رشد و پیشرفت فرد تا دستیابی به جایگاه اثرگذاری نیست.

صابری ادامه داد: لازمه شکوفایی و اثرگذاری استعداد، تلاش مداوم و فعالیت‌های مستمر است و این همان هدفی است که بنیاد دنبال می‌کند.

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان اظهار داشت: در دانشگاه علوم‌پزشکی جندی شاپور اهواز، ظرفیت‌های متنوع و متعدد مثل ارائه خدمات پزشکی به شیوه‌های نوین، تولید داروها، مواد آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی وجود دارد. از سوی دیگر، در بُعد نیروی‌انسانی نیز این دانشگاه سرآمد است؛ بنابراین این دانشگاه می‌تواند نقش اثرگذاری در رشد و توسعۀ استان ایفا کند. 

صابری در پایان تصریح کرد: بنیاد نخبگان استان خوزستان آمادۀ برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی و توانمندسازی بر مبنای نیازهای موجود در استان در زمینه‌های بهداشت و درمان و با همکاری دانشگاه علوم‌پزشکی است.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/24
کد : 76017
تعداد بازدید: 829