با هدف آگاهی‌ از دستاوردهای صنعتی کشور/
مستعدان‌برتر میهمان ظریف‌مصور شدند

برنامۀ بازدید از شرکت دانش تجهیز فرزانه و کارخانه ظریف مصور، با حضور مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده استان چهارمحال‌و‌بختياري برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستاي زمینه‌سازی برای حضور مؤثر مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده در عرصه‌هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت‌هاي تخصصي آنان، برنامۀ بازديد علمي از شرکت دانش تجهیز فرزانه و کارخانه ظریف مصور، به همت بنياد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختياري برگزار شد.

مجتبی بنیادیان؛ رئيس بنياد نخبگان استان در حاشيه اين برنامه، گفت: سلسه بازديدها در راستای اجرای برنامه‌هاي مصوب بنیاد ملی نخبگان و با هدف آگاهی اجتماع نخبگانی از پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی كشور و همچنین ایجاد روحیۀ اعتماد به نفس و خودباوری در آنان برگزار می‌شود.

وی  بهره‌مندي از توانمندي‌های نخبگانی برای حل مشكلات صنعت و دیگر بخش‌های مورد نیاز را از دیگر اهداف برنامه‌های تخصصی برشمرد.

در این برنامه شركت‌كنندگان از شرکت دانش تجهیز فرزانه و قسمت‌های مختلف تولید شبیه‌سازهای آزمایشگاهی، تولید تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات پژوهشی و صنایع آزمایشگاه‌های مجازی، بازدید كردند.

در ادامه برنامه مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده در محل شركت کارخانه ظریف مصور شهرستان بروجن حاضر شدند و پس از آن با همراهی مسؤولان از قسمت‌های مختلف کفپوش‌های خانگی، ژئوسنتتیک‌ها، لایه‌های صنعتی و سایر محصولات این کارخانه،  بازدید كردند.

لازم به ذکر است: گروه توليدي صنعتي ظريف مصور در سال 1363 در قطب صنعتي بروجن با يك خط توليد موكت تأسيس شد. راهبرد بنيان‌گذاران شركت مبتني بر بهره‌‎گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي مدرن و توانمندترين متخصصان كشور براي ارضاي نياز مشتريان، موجب اقبال مصرف‌كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي شده است؛ به‌گونه‌اي كه اكنون با ظرفيت توليد سالانه بالغ بر 50 ميليون مترمربع موكت و زيربنايي حدود 110 هزار مترمربع، يكي از بزرگترين توليدكنندگان موكت و نان وون و مواد اوليه آن در بين كشورهاي منطقه است.

كسب جايزۀ بين‌المللي كيفيت پاريس در سال 1998 ميلادي و اخذ گواهينامه‌هاي استاندارد( ISO 9001) وISO TS، دریافت لوح حمايت از مصرف‌كنندگان، انتخاب به عنوان واحد نمونه توليدي كشور، انتخاب به عنوان صادركننده فعال و نمونه كشوري در سال‌هاي 1376، 1384، 1386، دريافت كمان زرين كارآفرينان برتر در سومين جشنواره كار آفريني شيخ‌بهايي، دريافت لوح زرين اولين جشنواره ملّي مشهورترين برندهاي ايران توسط گروه ظريف مصور، از جمله افتخارات این مجموعه صنعتی است.

تاریخ انتشار : 1397/02/24
کد : 76016
تعداد بازدید: 1010