نشست راهکارهای توسعه اقتصادی استان سمنان برگزار شد

نشست هم‌اندیشی نخبگانی با هدف طرح را‌هکارهایی برای توسعه اقتصادی استان سمنان از راه توسعۀ شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد هم‌افزایی بین دستگاه‌های‌اجرایی استان به منظور زمینه‌سازی برای فعالیت‌های نخبگانی، نشست هم‌اندیشی نخبگانی با هدف طرح را‌هکارهایی برای توسعه اقتصادی استان با حضور مشاور استاندار، رئیس بنیاد نخبگان استان، رئیس پارک علم‌و‌فناوری استان و تعدادی از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور سمنان در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست، داود فیض؛ رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان گفت: پیشرفت و توسعه در تمامی بخش‌های استان توسط اجتماع نخبگانی امکان‌پذیر است و همه مسؤولان دولتی و غیردولتی باید خود را در قبال عملیاتی‌شدن ایده‌های نخبگانی مسؤول بدانند.

در ادامه، شرکت‌کنندگان نظرات و دیدگاه‌های خود را پیرامون محورهای بحث‌شده بیان کردند. ضرورت بازاریابی و بازارسازی محصولات دانش‌بنیان، تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی و معرفی محصولات بومی و شرکت‌های دانش‌بنیان توسط رسانه ملی و استانی، مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

تاریخ انتشار : 1397/02/22
کد : 76004
تعداد بازدید: 8423