پنج شنبه 9 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نشست راهکارهای توسعه اقتصادی استان سمنان برگزار شد

نشست هم‌اندیشی نخبگانی با هدف طرح را‌هکارهایی برای توسعه اقتصادی استان سمنان از راه توسعۀ شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد هم‌افزایی بین دستگاه‌های‌اجرایی استان به منظور زمینه‌سازی برای فعالیت‌های نخبگانی، نشست هم‌اندیشی نخبگانی با هدف طرح را‌هکارهایی برای توسعه اقتصادی استان با حضور مشاور استاندار، رئیس بنیاد نخبگان استان، رئیس پارک علم‌و‌فناوری استان و تعدادی از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور سمنان در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست، داود فیض؛ رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان گفت: پیشرفت و توسعه در تمامی بخش‌های استان توسط اجتماع نخبگانی امکان‌پذیر است و همه مسؤولان دولتی و غیردولتی باید خود را در قبال عملیاتی‌شدن ایده‌های نخبگانی مسؤول بدانند.

در ادامه، شرکت‌کنندگان نظرات و دیدگاه‌های خود را پیرامون محورهای بحث‌شده بیان کردند. ضرورت بازاریابی و بازارسازی محصولات دانش‌بنیان، تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی و معرفی محصولات بومی و شرکت‌های دانش‌بنیان توسط رسانه ملی و استانی، مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

تاریخ انتشار : 1397/02/22
کد : 76004
تعداد بازدید: 8223

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601