معاون استاندار گلستان در مراسم تجلیل از جوانان برتر استان مطرح کرد:
لزوم ایجاد زیرساخت اجتماعی کارآفرینی

طهماسبی گفت: زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های جوانان در حوزه‌های اجتماعی و کارآفرینی باید فراهم شود تا جامعه به نقطۀ مطلوب برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای توسعۀ فرهنگ علم و فناوری و تقدیر و تجلیل از فعالیت‌های نخبگانی، مراسم تجلیل از جوانان برتر استان گلستان با همکاری بنیاد نخبگان استان و اداره‌کل ورزش‌وجوانان گلستان با حضور جمعی مسئولان درون‌استانی و مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده برگزار شد.

در این مراسم، علی‌اصغر طهماسبی؛ معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با اشاره به وجود اقوام مختلف در‌ گلستان‌، این استان را استان اقوام دانست و با اشاره به لزوم بکارگیری استعدادهای جوان، گفت: باید زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های جوانان در حوزه‌های اجتماعی و کارآفرینی فراهم شود و علاوه بر آن، روحیۀ شادی و نشاط نیز بیش از گذشته به این فضا تزریق شود.

لازم به ذکر است، در این مراسم 43 نفر از جوانان برتر استان در حوزه علمی و دانشگاهی، اجتماعی، ورزشی، سرباز، رتبه‌های برتر کنکور سراسری و مسابقات معتبر بین‌المللی و مخترعان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

مراسم تجلیل و تکریم جزء فعالیت‌های فرهنگی بنیاد ملی نخبگان است که با هدف ارتقای منزلت اجتماعی، مرجعیت علمی نخبگان و استعدادهای برتر و ارائه مهارت‌های حرفه‌ای آنان به استعدادهای برتر و همچنین شناسایی رموز موفقیت نخبگان و زمینه‌سازی برای حضور نخبگان در چرخه خدمت به جامعه برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1397/02/18
کد : 75976
تعداد بازدید: 812