مستعدان برتر از مناطق گردشگری اردل بازدید می‌کنند

برنامه بازدید جمعی از مستعدادن برتر و مخترعان استان چهارمحال‌وبختیاری از مجموعه پرورش ماهی بخش رستم‌آباد و مناطق گردشگری شهرستان اردل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستاي زمینه‌سازی برای حضور مؤثر مستعدان‌برتر و مخترعان در عرصه‌هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت‌هاي تخصصي آنان و همچنین آشنایی با ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری استان، برنامه بازديد علمي-گردشگری از مجموعه پرورش ماهی بخش رستم‌آباد و مناطق گردشگری شهرستان اردل به همت بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری استان برگزار می‌شود

مجتبی بنیادیان؛ رييس بنياد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری در اين رابطه گفت: سلسه برنامه‌های بازدید در راستای اجرای برنامه‌هاي مصوب بنیاد و با هدف آشنايي اجتماع نخبگانی با پتانسیل فرهنگی، تاریخی و گردشگری اقليم‌های استان و نیز تقویت حس تعلق به استان، اجرا می‌شود.

وی افزود: بنياد نخبگان استان بازديدهايي علمی، فناوری و صنعتی و همچنین تورهاي استانگردي را با هدف ایجاد روحیه اعتمادبه‌نفس و خودباوری درمستعدان‌برتر و همچنين آشنايي با ظرفيت و پتانسيل استان در راستاي پيشرفت و توسعه برگزار می‌کند.

لازم به ذکر است، مجموعه پرورش ماهی بخش رستم‌آباد ظرفیت تولید سالانه 350 تن را دارا است. اعتبار هزینه‌شده برای این طرح از محل بنگاه‌های زود بازده و كمك‌های فنی اعتباری تأمین شده و بهره‌برداری از این طرح، زمینه اشتغال 60 نفربصورت مستقیم و 130 نفر به صورت غیرمستقیم را فراهم كرده است. عملیات اجرای این طرح درسال 87 آغاز و امسال به بهره‌برداری رسیده است.

برنامۀ بازدید از مجموعه پرورش ماهی بخش رستم‌آباد و مناطق گردشگری شهرستان اردل، 25 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این برنامه، تا تاریخ 19 اردیبهشت‌ماه با بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری تماس بگیرند.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : 1397/02/17
کد : 75973
تعداد بازدید: 862