مستعدان‌برتر از کارخانه شهید دکتر فقیهی بازدید کردند

برنامۀ بازدید از کارخانه شهید دکتر فقیهی به منظور آشنایی اجتماع نخبگانی با چالش‌ها، دستاودرها و مسائل واقعی صنعت، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری برنامه‌های ‌بازدید تخصصی از شرکت‌ها و مؤسسات صنعتی و اقتصادی کشور با هدف ترویج اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی، برنامۀ بازدید از کارخانه شهید دکتر فقیهی به منظور آشنایی اجتماع نخبگانی با چالش‌ها، دستاودرها و مسائل واقعی صنعت و همچنین توسعۀ همکاری آنان با بخش‌های مورد نیاز جامعه، به همت بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

در این برنامه، شرکت‌کنندگان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه، از نزدیک با روند تولید انبوه و مشکلات آن آشنا شدند. در ادامه، با حضور کارشناسان شرکت اوزان، فعالیت‌ها و چالش‌های این شرکت تشریح شد و زمینه‌های همکاری با مستعدان‌برتر مورد بررسی قرار گرفت.

کارخانه شهید دکتر فقیهی متعلق به شرکت اوزان بوده و به عنوان تولیدکننده آمالگام دندانپزشکی در سطح کشور و خاورمیانه فعال است. محصول تولیدی این کارخانه دارای تأییدیه‌های معتبر داخلی و خارجی بوده و براساس قوانین موضوعه درخصوص حمایت از تولید ملی، به عنوان تنها تولیدکننده محصول یاد شده، نیاز بخش دندانپزشکی کشور در این زمینه را تأمین می‌کند.

کارخانه شهید دکتر فقیهی دارای بخش‌های مختلف تولید، آزمایشگاه کنترل کیفی و تضمین کیفیت است و در آزمایشگاه آن کلیۀ مراحل فرآیند تولید محصول، خرید و بکارگیری مواد اولیه، براساس استانداردهای لازم مورد ارزیابی دقیق کیفی قرار می‌گیرد.

همچنین بخش تحقیق و توسعه (R&D) این کارخانه وظیفۀ رصد کردن محصول و جایگاه آن در بازار، تحقیقات و بررسی‌های کارشناسی نسبت به بهبود روش‌ها و عملکرد در تولید و ارائه آن در بازار هدف و همچنین ارائه محصولات و روش‌های جایگزین را دارد.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/17
کد : 75969
تعداد بازدید: 734