همزمان با سفر هیئت دولت/
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به خراسان رضوی سفر کرد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، همزمان با سفر هیئت دولت به استان خراسان رضوی به منظور بازدید از مراکز رشد، واحدهای فناور و دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان به استان خراسان رضوی سفر کرد و مورد استقبال مسئولین استانی قرار گرفت.


 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در نخستین بخش سفر به استان خراسان رضوی، با ورود به شهرستان تربت حیدریه از مرکز رشد و دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در این شهرستان بازدید کرده و در جمع روسای شرکت های دانش بنیان و فناور این شهرستان حضور یافته و به بررسی مسایل و مشکلات آنان می پردازد.

ستاری همچنین در ادامه سفر خود شهرستان گناباد خواهد رفت و از شرکت‌ صنایع چینی تقدیس، شرکت‌های تولیدی فعال که محصولات خود را با بهره‌گیری از فناوری نانو تولید می‌کند بازدید خواهد کرد. معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همچنین پس از بازدید مرکز رشد واحدهای فناور گناباد، از مجتمع فناور بوم‌گردی دیدن می‌کند.

نماینده هیئت دولت در بخش پایانی سفر به استان خراسان رضوی، با حضور در شهرستان بجستان، ضمن بازدید از واحدهای فناور این شهرستان، در نشستی با حضور فعالان شرکت های دانش بنیان و فناور و مسئولان اجرایی استان حضور خواهد یافت.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/16
کد : 75958
تعداد بازدید: 1482