دوشنبه 29 دی 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

کارگروه زیست‌فناوری بنیاد نخبگان خوزستان تشکیل شد

کارگروه زیست‌فناوری بنیاد نخبگان خوزستان براساس نیازهای موجود در استان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای تزریق تفکر نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز جامعه و همچنین طراحی مسیر هدفمند برای حرکت اجتماع نخبگانی در حوزه‌های تخصصی، کارگروه زیست‌فناوری بنیاد نخبگان خوزستان ایجاد شد.

این کارگروه، طبق مصوبۀ چهارمین جلسه هیئت‌امنای بنیاد ملی نخبگان و با هدف تنظیم فرآیندهای تصمیم‌سازی‌های تخصصی در موضوع‌های مورد نیاز استان تشکیل شد.

علی­حسین صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان در اولین جلسه کارگروه زیست‌فناوری با بیان اینکه طرح‌های فناورانۀ محصول‌محور حوزه‌های مختلف زیست‌فناوری مورد حمایت قرار خواهند گرفت، گفت: کارگروه زیست‌فناوری بنیاد به‌منظور استفاده از ظرفیت محققان و پژوهشگران استان و مستعدان‌برتر تحت پوشش بنیاد نخبگان استان خوزستان با هدف حمایت و هدایت طرح‌های تحقیقاتی کابردی متناسب با اولویت‌های اعلام شده بویژه مطابق با نیازهای استان خوزستان، ایجاد شده است.

وی یادآور شد: برای پذیرش طرح‌های تحقیقاتی کاربردی و محصول‌محور، به دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی استان فراخوان داده شده و پایان دریافت طرح‌های تحقیقاتی به دبیرخانه کارگروه، پایان خردادماه 1397 اعلام شده است.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/15
کد : 75955
تعداد بازدید: 1395

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601