پنج شنبه 19 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف اشاعۀ حس وطن‌دوستی/
مراسم تکریم جانباز کارآفرین در اردبیل برگزار شد

مراسم تکریم از خانزاده؛ جانباز جنگ‌تحمیلی و کارآفرین استان اردبیل به همت بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تکریم و پاسداشت خدمات نخبگانی و همچنین بزرگداشت ایثارگری‌های دوران دفاع‌مقدس، مراسم تکریم از خانزاده؛ جانباز جنگ‌تحمیلی و کارآفرین استان اردبیل با حضور جمعی از مسئولان استانی و مخترعان و مستعدان‌برتر بومی به همت بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این دیدار، حسین شایقی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل پاشسداشت رشادت‌های رزمندگان دوران دوفاع‌مقدس را امری ضروری توصیف کرد و گفت: حس وطن‌دوستی و از خودگذشتگی این افراد باید به عنوان بهترین الگو به نسل جوان معرفی شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های خانزاده در سرمایه‌گذاری روی طرح‌های مخترعان، افزود: امروزه حضور در عرصه‌های علمی و پژوهشی با رویکرد توسعۀ کارآفرینی اقدامی ارزشمند است.

شایقی ادامه داد: حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت در زمینه‌هایی که منجر به حصول ارزش‌افزوده از دانش می‌شوند، نوعی جهاد اقتصادی محسوب می‌شود خاصه برای افرادی که در دوران دفاع‌مقدس نیز حضوری پررنگ داشته‌اند.

در این دیدار مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان نیز با اشاره به نقش مهم نیروی‌انسانی در توسعه و پیشرفت کشور، جانبازان را سرمایه‌های انسانی و اجتماعی جامعه دانست و بر لزوم الگوسازی از شخصیت و جایگاه آنان تأکید کرد.

لازم به ذکر است، در پایان مراسم رئیس بنیاد نخبگان استان و مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان با اهداء یادبودی از آقای خانزاده به مناسبت روز جانباز قدردانی کردند.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/09
کد : 75928
تعداد بازدید: 635

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601