به منظور توسعۀ همکاری‌ها/
نشست مشترک بنیاد خراسان‌رضوی با آستان‌قدس رضوی برگزار شد

 نشست مشترک آستان‌قدس رضوی با بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی به منظور توسعۀ همکاری‌های درون‌سازمانی و بکارگیری داشته‌های موجود برای نیل به اهداف نخبگانی، برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست مشترک آستان‌قدس رضوی با بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی به منظور توسعۀ همکاری‌های درون‌سازمانی و بکارگیری داشته‌های موجود برای نیل به اهداف نخبگانی، با حضور رئیس بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی و مدیر روابط عمومی آستان قدس‌رضوی برگزار شد.
در این نشست، سید سعید‌رضا احمدی‌زاده؛ رئیس بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی با ابراز خرسندی از برقراری ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با دستگاه‌های درون‌استانی، گفت: آستان قدس رضوی می‌تواند با بکارگیری داشته‌های خود، منشاأ اثرگذاری ملی و فراملی باشد.

دکتر احمدی‌زاده عنوان کرد: اتفاقات بسیار خوبی در مجموعه آستان قدس رضوی رخ داده است. اگر بخواهیم تحولات اساسی‌تری اتفاق بیفتد، باید کارهای عملیاتی انجام دهیم و دیدگاه‌هایمان به سمت حرکت تحول آفرین باشد. ما باید برای هر کاری یک فرآیند و مدلی ارائه دهیم. در غیر این صورت هیچ ضمانت اجرایی وجود ندارد.

وی با اشاره به لزوم ایجاد اتاق فکرهای مأموریت‌محور، افزود: طبق سند راهبردی کشور در امور نخبگان، نخبه فردی است که در راه آرمان‌ها و اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته باشد و بتواند راه‌گشای مشکلات کشور باشد. در این بین، مسئله‌یابی دستگاه‌ها و تشکیل اتاق فکر کارآمد و هدفمند یکی از بهترین اقدامات برای رسیدن به این اثرگذاری است.

در ابتدای این دیدار، مهدی رضوی‌کیا؛ مدیر روابط عمومی آستان قدس‌رضوی به معرفی فعالیت‌های این مجموعه در حوزه‌های مختلف پرداخت و تصریح کرد: آستان قدس‌رضوی در حوزه‌های مختلفی همچون اقتصادی، فرهنگی، پژوهشی و درمانی فعالیت می‌کند.

وی افزود: در گذشته حوزه فرهنگی محدود و معطوف به خود حرم بود، اما امروز این فعالیت‌ها به خارج از حرم نیز گسترش یافته است.

رضوی‌کیا ادامه داد: اگر اتاق فکری تشکیل شود، می‌تواند کارکردهای مفیدی داشته باشد. تولیت آستان قدس‌رضوی از ایجاد فضای اتاق‌فکر برای تمام بخش‌ها حمایت می‌کند.

مدیر روابط عمومی آستان قدس‌رضوی خاطرنشان کرد: در بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی ما از تمامی اشخاص در حوزه‌های مختلف از جمله صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و... دعوت به همکاری می‌کنیم.

تاریخ انتشار : 1397/02/05
کد : 75909
تعداد بازدید: 1177