در چهارمحال‌و‌بختياری/
اردوی جهادی تخصصی-عمراني برگزار شد

اردوی جهادی عمراني با مشارکت بنياد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختياری و بسیج دانشجویی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با همکاری بسیج دانشجویی استان، اردوي جهادي عمرانی را بنابر نیاز بومی شهرستان اردل و با همكاري بسيج دانشجويي برگزار كرد.

مجتبي بنياديان؛ رييس بنياد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختياري در همین خصوص با اشاره به اينكه مقابله با معضلات و کمبودهای کشور توسط نخبگان و مستعدان‌برتر، از مهمترین مزایای برگزاری اردوی جهادی بنياد ملي نخبگان است، يادآور شد: آشنایی با مشکلات مردم و تعامل با اقشار ضعیف و مناطق کمتربرخوردار، عزم آنان را برای خدمت به کشور راسخ می‌سازد.

وی افزود: یکی دیگر از اهداف اردوهای جهادی نیز سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی در منطقه است. در اردوی جهادی، شركت‌كنندگان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی و غیره آشنا می‌شوند و می‌توانند داشته‌های خود را برای رفع محرومیت بکار بندند.

لازم به ذکر است، در این اردو، حدود 145 خانوار در مناطق محروم روستای شلیل (شکر آباد) در بخش میان‌کوه شهرستان اردل واقع در 163کیلومتری در مرز استان خوزستان و چهارمحال‌و‌بختیاری بنابر نیاز بومی از عملیات عمرانی و ساخت‌وساز بهره‌مند شدند.
تاریخ انتشار : 1397/01/28
کد : 75868
تعداد بازدید: 800