با هدف آشنایی با چالش‌های صنعتی/
برنامۀ بازدید از کارخانه ظریف مصور برگزار شد

مستعدان‌برتر و مخترعان برگزیده استان چهارمحال‌وبختیاری از کارخانه ظریف مصور بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ بازدیدهای تخصصی با هدف جهت‌دهی به ایده و طرح‌ نخبگانی و آشنایی آنان با چالش‌ها و مشکلات موجود در بخش‌های مختلف جامعه خاصه در بخش محیط‌زیست، برنامۀ «بازدید کارخانه ظریف مصور» به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در شهرستان بروجن  برگزار شد.

این برنامه در راستای حضور مؤثر مستعدان برتر و مخترعان برگزیده در عرصه‌های مختلف علمی و پژوهشی و افزایش مهارت‌های تخصصی آنان، اجرایی شد.

در حاشیۀ این برنامه، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: سلسه بازدیدها در راستای اجرای برنامه‌های مصوب بنیاد و با هدف آگاهی اجتماع نخبگانی از پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی کشور توسط توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی و همچنین ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در مستعدان‌برتر و بهره‌مندی از توانمندی آنها در جهت بهبود حل مشکلات صنعت، برگزار می‌شود.

گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور در سال 1363 در قطب صنعتی بروجن با یک خط تولید موکت تأسیس شد. راهبرد بنیان‌گذاران شرکت مبتنی بر بهره‌‎گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی مدرن و توانمندترین متخصصان کشور برای ارضای نیاز مشتریان، موجب اقبال مصرف‌کنندگان و توسعه سریع این گروه تولیدی صنعتی شده است؛ به‌گونه‌ای که اکنون با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر 50 میلیون مترمربع موکت و زیربنایی حدود 110 هزار مترمربع یکی از بزرگترین تولیدکنندگان موکت و نان وون و مواد اولیه آن در بین کشور های منطقه است.

 

تاریخ انتشار : 1397/01/27
کد : 75857
تعداد بازدید: 1015