دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف آموزش تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي صورت گرفت/
برگزاری کارگاه «مدیریت زمان در زندگی» در شیراز

«کارگاه مدیریت زمان در زندگی» به همت بنیاد نخبگان فارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری کارگاه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی، «کارگاه مدیریت زمان در زندگی» به همت بنیاد نخبگان استان فارس برگزار شد.

بیان آيات و احاديث در خصوص زمان و انجام كارها؛ ويژگي زمان درمقايسه با ساير عوامل توليد؛ پيش‌فرض‌هاي درست يا غلط در رابطه با انجام كارها و زمان آن؛ سه اصل يا سه سؤال اصلي در مديريت زمان؛ انواع تأخير و دلايل بروز آنها؛ مراحل مديريت زمان؛ تعريف و شرح هرمرحله از مديريت زمان؛ معرفي روش‌هاي اولويت‌بندي اهداف؛ درك اهميت زمان و مديريت زمان؛ خودارزيابي و اطلاع از نحوه گذراندن وقت؛ درك اهميت نگرش و مديريت فردي در مديريت زمان؛ يادگيري اصول مديريت زمان و تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي و اولويت‌بندي؛ درك اهميت هدف‌گذاري شخصي و بكارگيري آن؛ شناسايي عوامل اتلاف وقت و نحوه مديريت آنها؛ مديريت زمان در عصر ديجيتال، از مهمترین محورهای این کارگاه بود.

لازم به ذکر است، در ارائه مطالب، تركيبي از روش­هاي مختلف اعم از سخنراني، بحث گروهي، كار عملي و بهره‌گيري از ابزارهاي مختلف كمك آموزشي (فيلم، خود ارزيابي و غیره) استفاده شد.

کارگاه مدیریت زمان در زندگی، با توجه به اهمیت و ضرورت مدیریت زمان در زندگی و همچنین در راستای برگزاری کارگاه‌های آموزشی نظام مشاوره بنیاد ملی نخبگان، با همکاری مرکز آموزش­های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1396/12/19
کد : 75738
تعداد بازدید: 625

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601