طی حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان/
رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر علی حسین صابری به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر سورنا ستاری؛ رئیس‌ بنیاد ملی نخبگان طی حکمی، دکتر علی حسین صابری را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب کرد.
 
در متن این حکم آمده است: «نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان خوزستان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب می‌نمایم.
 
شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامۀ بنیاد ملی نخبگان، آئین‌‌نامه تأسیس و ادارۀ دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای‌برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندیهای گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.
 
بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاهها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. 
توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم. 

شایان ذکر است بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر علی رضا زراسوندی و خدمات ارزندۀ ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید».

تاریخ انتشار : 1396/12/19
کد : 75732
تعداد بازدید: 1807