برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با خدماتی متفاوت برای نخستین بار از اول تا سوم تیرماه 1397 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی ارمنستان در شهر ایروان برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نمایشگاه بزرگ فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال جمهوری اسلامی ایران در ایروان در گام نخست مقدمه ای برای حضور پررنگ و مستمر فعالان این عرصه در بازار رو به رشد و بدون محدودیت کشور ارمنستان و در گام بعدی ورود به بازار کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و روسیه  است. شرایط متنوع مشارکت و خدمات بی سابقه، زمینه حضور همه علاقه مندان و واجدان شرایط را در این رویداد بزرگ برون مرزی فراهم آورده است.

از خدمات ویژه این نمایشگاه می توان به تأسیس و راه اندازی دفتر خدمات پشتیبانی مشارکت کنندگان، چاپ و توزیع کتاب نمایشگاه به سه زبان ارمنی روسی و گرجی و فراهم شدن امکان مشارکت اقساطی و مشارکت غیر حضوری اشاره کرد.

خدمات پشتیبانی مشارکت کنندگان در ایروان پایتخت ارمنستان راه اندازی می‌شود و به صورت دفتر نمایندگی تک تک مشارکت کنندگان عمل می کند. این دفتر به مدت یک سال به صورت رایگان به مشارکت کنندگان خدمات ارائه می دهد. اهم خدمات دفتر پشتیبانی شامل ارائه خدمات رفاهی و اقامت رایگان مشارکت کنندگان در سفرهای آتی، رصد فرصتهای کسب درآمد بازار ارمنستان ( و کشورهای آسیای میانه ) و اطلاع رسانی به مشارکت کنندگان و هماهنگی جلسات کاری در کشور ارمنستان می شود.

با برنامه ریزی‌های دقیق و تمهیدات اندیشیده شده نزدیک به 50 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد که شامل فعالان و سرمایه گذاران حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از کشورهای ارمنستان، گرجستان و روسیه می شود.

در کنار این نمایشگاه و به صورت همزمان جلساتی نیز با اتحادیه های مرتبط از جمهوری ارمنستان و گرجستان برگزار می‌شود که هم افزایی مناسبی را چه از جهت استقبال و چه از جهت فراهم سازی بستر تعاملات جدید به وجود می آورد.

از جمله محورهای مختلف این نمایشگاه می توان به دانش دیجیتال و محتوای الکترونیکی، پایگاههای اینترنتی و نشر دیجیتال، نرم افزارهای همراه و هوشمند، بازی و هنرهای دیجیتال،  کسب وکارهای نوپا و رسانه های اجتماعی اشاره کرد.

این نمایشگاه در اکسپو ایروان (محل نمایشگاههای بین المللی ارمنستان) در فضایی حدود 3 هزار مترمربع برگزار می‌شود و شرکتهای دانش بنیان از حمایت‌های تبلیغاتی ویژه ای برخوردار خواهند بود. هدف از حضور شرکتهای دانش‌بنیان، فراهم آوردن بستر توسعه صادرات و رصد فرصتهای کسب درآمد در این نمایشگاه بزرگ است.

بدین‌وسیله از کلیه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال دراین حوزه دعوت می‌شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.tierolexpo.ir مراجعه و یا با شماره های09917457765- 02171053435 تماس بگیرند.

تاریخ انتشار : 1396/12/14
کد : 75714
تعداد بازدید: 695