سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

عضو کمیسیون عمران مجلس‌شورای‌اسلامی:
امید؛ شرط اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعۀ بومی است

هاشمی‌تختی گفت: اجتماع نخبگانی نباید اسیر تبلیغات دشمن، یأس و ناامیدی و در نهایت خروج از چرخۀ خدمت‌رسانی به جامعه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جشنوارۀ منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات رویش خلیج‌فارس با حضور برخی مسؤولان درون‌استانی، دانشگاهیان و مخترعان کشور در بندرعباس برگزار شد.

حسین هاشمی‌تختی؛ عضو کمیسیون عمران مجلس‌شورای‌اسلامی در بخشی از این مراسم با تأکید بر حفظ و ترویج امید در جامعۀ نخبگانی، گفت: حمایت از استعدادهای انسانی کشور یک ضرورت انکارناپذیر است.

وی افزود: زمینه‌سازی برای بروز استعدادهای ذاتی و عملیاتی‌شدن اندیشه‌های نخبگانی از وظایف و رسالت‌های همۀ دستگاه‌های دولتی و حکومتی از جمله مجلس‌شورای‌اسلامی است چراکه نتیجۀ فعالیت‌های این افراد زمینه‌ساز رشد و تعالی پایدار کشور است.

نمایندۀ مردم بندرعباس تصریح کرد: حضور فعال اجتماع نخبگانی در جامعه، یکی از ارکان استقلال کشور در همۀ ابعاد است که یکی از بهترین نمونه‌های این اثرگذاری را می‌توان در رشد و پیشرفت چشمگیر بُعد دفاعی کشور دید.

هاشمی‌تختی یادآور شد: اجتماع نخبگانی باید خود را در قابل جامعۀ بومی مسؤول بداند و اسیر تبلیغات دشمن و یأس و ناامیدی و در نهایت خروج از چرخۀ خدمت‌رسانی به جامعه، نشود.

عضو کمیسیون عمران مجلس‌شورای‌اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: هرمزگان ظرفیت‌های مختلفی در حوزه‌های مختلف دریایی، صیادی، معدنی و تجاری دارد که باید متبلور شود.

تاریخ انتشار : 1396/12/07
کد : 75668
تعداد بازدید: 368

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601