شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در مشهد/
کارگاه آموزشی «قدرت و جایگاه زن در خانواده» برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی «قدرت و جایگاه زن در خانواده بر اساس سلامت روان و رضایت از زندگی مشترک» در مشهد برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ خانواده نخستین آموزشگاه بشری است و به عنوان اولین نهاد اجتماعی، رکن اساسی یک جامعه است. استحکام و سلامت آن، استحکام و سلامت جامعه را تضمین و جامعه را در مسیر پیشرفت هدایت و کمک می‌کند؛ در حالیکه, ضعف و ناسلامتی آن, جامعه را دچار مشکل و مانع پیشرفت خواهد بود.

در خانواده، زن در نقش مادر و مدیر داخلی، نقش بسیار مهم و کلیدی دارد که نخست، چگونگی جایگاه او و قدرت در خانوداه مهم و قابل تعمق است. دوم, سلامت روان یا سرمایۀ روانی او در کنار سرمایۀ فرهنگی در رضایت از زندگی زناشویی نقش دارد.

در همین راستا و بنا به اهمیت این موضوع در اجتماع، کارگاه آموزشی «قدرت و جایگاه زن در خانواده بر اساس سلامت روان و رضایت از زندگی مشترک» در راستاي فعالیت‌های تربیتی و آموزشی به همت بنیاد نخبگان خراسان رضوی و با همکاری دفتر مشاوره و امور بانوان استانداری و اداره‌کل آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی، برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، این کارگاه با حضور منادی؛ عضو هیئت‌علمی دانشگاه الزهرا سلام‌الله، دهم اسفندماه در مشهد برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه، نام و نام‌خانوادگی خود را به شماره 09033886410 پیامک کنند.

 

تاریخ انتشار : 1396/12/07
کد : 75667
تعداد بازدید: 1008

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601