شنبه 18 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در سنندج/
​مراسم تکریم و بزرگداشت مهندس حسین معروفی برگزار می‌شود

مراسم تکریم و بزرگداشت مهندس حسین معروفی؛ دانشمند برجستۀ گیاه‌شناسی کشور با هدف پاسداشت فعالیت‌های نخبگانی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تکریم و پاسداشت نخبگی و به منظور الگوسازی از مفاخر فرهنگی، اجتماعی، هنری و علمی کشور، «مراسم تکریم و بزرگداشت مهندس حسین معروفی؛ دانشمند برجستۀ گیاه‌شناسی کشور» به همت بنیاد نخبگان استان کردستان برگزار می‌شود.

مهندس حسین معروفی، پیش از بازنشستگی عضو هیئت‌علمی مرکز تحقیقات‌و‌آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کردستان بود که با شناسایی و معرفی 24 گونۀ گیاهی جدید در جهان، شناسایی و معرفی 16 گونۀ گیاهی جدید در کشور، تهیۀ فلور گیاهی استان کردستان و مشارکت فعال در تهیۀ فلور گیاهی کشور و علاوه بر آنها، تربیت و آموزش تعداد زیادی نیروی‌انسانی توانمند و متعهد، خدمات ارزنده‌ای در حوزۀ گیاه‌شناسی کشور انجام داده است.

لازم به ذکر است، مراسم تکریم و بزرگداشت مهندس حسین معروفی؛ دانشمند برجستۀ گیاه‌شناسی کشور، با حضور جمعی از مسؤولان، سرآمدان و مستعدان‌برتر استان، چهارشنبه؛ نهم اسفندماه در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/12/06
کد : 75661
تعداد بازدید: 886

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601