رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان:
نیروی انسانی جوان از مهمترین داشته‌های هر جامعه‌ای است

مراسم تقدیر از دانش‌­آموز برگزیدۀ کشوری جشنواره جوان خوارزمی به همت بنیاد نخبگان استان سمنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تجلیل از جوانان برگزیده علمی و ارتقاء حس خودباوری در بین جامعۀ دانش‌آموزی خاصه مستعدان‌برتر، مراسم تقدیر از دانش­آموز برگزیدۀ کشوری جشنواره جوان خوارزمی به همت بنیاد نخبگان استان سمنان برگزار شد.

در این مراسم، داود فیض؛ رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان با اشاره به نقش مهم نیروی‌انسانی متخصص در تعالی کشور، گفت: جوانان در هر جامعه‌ای سرمایۀ اصلی و مهم آن جامعه محسوب می‌شوند که می‌توانند با توان، انرژی و استعدادهای وافر خود، زمینه‌های رشد و پیشرفت آن جامعه را در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی، سیاسی و غیره فراهم کنند.

وی با گرامیداشت ایام دهۀ مبارک فجر انقلاب‌اسلامی و نقش مؤثر جوانان در پیروزی انقلاب‌اسلامی، افزود: نسل جوان همواره سهم بزرگی از تحولات و موفقیت­های کشور را برعهده داشته است و شاهد حضور جوانان در عرصه‌های متفاوت قبل از شکل‌گیری انقلاب تا پیروزی آن و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و هستیم.

رئیس بنیاد نخبگان استان در ادامه یادآور شد: شناسایی، هدایت و حمایت مادی و معنوی مستعدان‌برتر از وظایف اصلی بنیاد ملی نخبگان است و به همین منظور بنیاد در هر سال از برگزیدگان جشنواره‌ها و رویدادهای معتبر کشور پشتیبانی می‌کند.

در پایان مراسم با اهدای جوایزی از برگزیده رتبۀ دوم بخش دانش­ آموزی جشنواره جوان خوارزمی سال 96 تقدیر شد.

 

تاریخ انتشار : 1396/11/23
کد : 75595
تعداد بازدید: 795