اردوی جهادی مهارتی و کارآفرینی در جزیرۀ ابوموسی برگزار شد

اردوی جهادی-آموزشی مهارتی و کارآفرینی به همت بنیاد نخبگان استان فارس در جزیرۀ ابوموسی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ترویج و توسعۀ فرهنگ کارآفرینی و ارائۀ آموزش‌های لازم، اردوی جهادی-آموزشی مهارتی و کارآفرینی مخصوص ساکنان جزیره ابوموسی ویژۀ دانش‌آموزان، دانشجویان و علاقمندان به راه‌اندازی کسب‌و‌کار ساکن جزیره ابوموسی به همت بنیاد نخبگان استان فارس و همکاری بنیادهای نخبگان پهنه جنوب برگزار شد.

در این اردو که با حضور مستعدان‌برتر بنیادهای نخبگان پهنۀ جنوب برگزار شد، کارگاه‌های داستان‌نویسی، خلاقیت، کنترل هیجانات، مشاوره و هدایت تحصیلی، گوهرسنگ شناسی و گوهرسنگ تراشی و راه‌کارهای بهبود روابط همسران و فرزندان، برای ساکنان جزیره برگزار شد.

در حاشیه این کارگاه‌ها، جلساتی با مسئولان و مدیران شهرستان ابوموسی مانند شورای اداری، شورای‌اسلامی‌شهر، شهردار و فرمانده بسیج برگزار و در این نشست‌ها، استعداد‌های برتر با پتانسیل‌ها و نیاز‌های این شهرستان آشنا شده و برای ادامه این برنامه در آینده در ابوموسی و سایر جزایر خلیج‌فارس برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد.

لازم به ذکر است، شرکت‌کنندگان در این اردو در حاشیه برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی و مهارتی، با هدف آشنایی بیشتر با شرایط جزیره، از بخش‌های مختلف ابوموسی بازدید کردند.

تاریخ انتشار : 1396/11/17
کد : 75567
تعداد بازدید: 1550