معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان:
بهره‌وری بهینه از نیروی‌انسانی، رمز موفقیت سازمانی است

ترکستانی گفت: سازمانی می‌تواند در انجام رسالت خود به موفقیت برسد که بهترین بهره‌وری را از نیروی‌انسانی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، محمدصالح ترکستانی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان در نشست سراسری رؤسای بنیادهای نخبگان استانی با اشاره به اهمیت منابع انسانی در چارت اداری، گفت: سازمانی می‌تواند در انجام رسالت خود به موفقیت برسد که بهترین بهره‌وری را از نیروی‌انسانی داشته باشد.

وی با اشاره به نقش مهم نیروی‌انسانی در توسعه و پیشرفت کشور، افزود: مهمترین رکن پیشرفت و توسعۀ هر جامعه‌ای اجتماع نخبگانی است؛ بنابراین برنامه‌ریزی و طراحی اقدامات مناسب برای توان‌افزایی و مهارت‌آموزی این قشر از جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

ترکستانی استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای توانمندسازی مستعدان‌برتر را یکی از ملزومات امروز دانست و اظهار داشت: امکانات و ظرفیت‌های خوبی در استان‌ها وجود دارد که می‌توان از آنها برای اجرای برنامه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر لزوم بکارگیری پتانسیل بخش‌خصوصی و همچنین خیّرین، تصریح کرد: حضور فعال بخش‌خصوصی در برنامه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان، از سویی با افزایش مشارکت، نقش بسزایی در رشد کمّی و کیفی این برنامه‌ها دارد و از سوی دیگر باعث کنترل منابع مالی خواهد شد.
لازم به ذکر است، بیست‌وهشتمین نشست سراسری رئیسان بنیادهای نخبگان استانی با حضور دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان در محل این برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1396/11/14
کد : 75541
تعداد بازدید: 1063