با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی/
سومین سمپوزیوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم‌پزشکی برگزار می‌شود

سومین سمپوزیوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم‌پزشکی و نخستین کارگاه آشنایی با فناوری iPSC در چشم‌پزشکی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سومین سمپوزیوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم‌پزشکی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ 3 اسفندماه 1396 در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی برگزار خواهد شد.

محورهای این سمپوزیوم شامل  آینده پزشکی بازساختی در چشم‌پزشکی؛ روش‌های نوین سلول درمانی در چشم‌پزشکی؛ جایگاه ایران در حوزه  سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم‌پزشکی؛ برگزاری اولین کارگاه آشنایی با فناوری iPSC در چشم‌پزشکی است.

در حاشیه این سمپوزیوم، نخستین کارگاه آشنایی با فناوری iPSC در چشم‌پزشکی در مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ 4 اسفندماه 1396 برگزار می‌شود.

محورهای این کارگاه مفاهیم پایه‌ای سلول‌های بنیادی، روش‌های تولید و تعیین خصوصیت سلول‌های بنیادی پرتوان القایی؛ کاربردهای سلول‌های بنیادی پرتوان القایی؛ مباحث پیشرفته در زمینه‌ی سلول‌های بنیادی پرتوان القایی؛ ایجاد، کشت، نگهداری و تمایز سلول‌های بنیادی پرتوان القایی است.

سومین سمپوزیوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم‌پزشکی و نخستین کارگاه آشنایی با فناوری iPSC در چشم‌پزشکی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 3 اسفند 96 در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/11/10
کد : 75522
تعداد بازدید: 1216