چهارشنبه 22 آبان 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان قم:
اجتماع نخبگانی باید در بُعد اخلاق اجتماعی نیز اثرگذار باشند

محمدرضایی با اشاره به لزوم پایبندی مستعدان‌برتر به ارزش‌ها و اخلاق اسلامی، گفت: این افراد علاوه بر علم و تحقیق، در اخلاق‌مداری نیز باید اثرگذاری ملموس داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ همایش تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری و المپیادهای دانش‌آموزی استان قم به همت بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این مراسم، محمد محمدرضایی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان قم با اشاره به لزوم برگزاری مراسم‌های تقدیر و تجلیل از مستعدان‌برتر، گفت: ارتقاء منزلت اجتماعی، معرفی مهارت‌ها، توسعه و ترویج فرهنگ تکریم و تجلیل و زمینه‌سازی برای حضور استعدادهای برتر در چرخۀ خدمت‌رسانی به جامعۀ بومی، از اهداف برگزاری این همایش‌ها است.

وی با تأکید بر نقش بی‌بدیل نیروی‌انسانی متخصص و متعهد در پیشرفت و اعتلای کشور، اجتماع نخبگانی را مهمترین داشتۀ سرزمینی دانست و افزود: عملیاتی‌شدن ایده‌ها و طرح‌های نخبگانی بهترین راه برای حل مشکلات کشور و تسهیل مسیر توسعۀ پایدار است.

محمدرضایی در ادامه با اشاره به ضرورت تقویت ارتباطات نخبگانی، تصریح کرد: بنیاد ملی نخبگان برنامه‌های جامع بسیاری برای حمایت و هدایت مستعدان‌برتر در عرصه‌های گوناگون علمی، فناوری، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی دارد و فرد با شرکت‌ در این برنامه‌ها می‌تواند مهارت و دانش عملیاتی بالایی کسب کند.

رئیس بنیاد نخبگان استان قم در پایان با اشاره به لزوم پایبندی مستعدان‌برتر به ارزش‌ها و اخلاق اسلامی، اظهار داشت: این افراد علاوه بر ابعاد علمی، باید در اخلاق‌مداری نیز از جایگاه والا برخوردار بوده و در جامعۀ خود اثرگذار باشند.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/11/10
کد : 75520
تعداد بازدید: 427

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601