با حمایت معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی/
نخستین پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان صادراتی ایران در نمایشگاه چین برپا می‌شود

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، پاویون ملی محصولات دانش بنیان ایران برای نخستین بار در نمایشگاه الکترونیکا در تاریخ 23 الی 25 اسفند ماه سال جاری در شهر شانگهای چین برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نمایشگاه Electronica-China مهمترین نمایشگاه تخصصی صنعت الکترونیک، اجزا و سیستم های برقی و نرم افزار و برنامه های مرتبط است که هر سال در چین برپا می شود و تمام شرکت‌های فعال این صنعت و تامین‌کنندگان زنجیره ارزش مربوطه در آن حاضر خواهند شد.

در سال 2017، بیش از یک هزار و 230 شرکت در قالب غرفه دار به همراه بیش از 68 هزار بازدید کننده اختصاصی از این نمایشگاه بازدید کردند.

 در کنار این نمایشگاه و به صورت همزمان همواره نمایشگاه Productronica-China برگزار می شود و همچنین به دلیل همزمانی با نمایشگاه لیزرو فتونیک چین، هم افزایی مناسبی را چه از جهت استقبال چه از جهت حضور شرکت ها و تکنولوژی های جدید به وجود می آورد.

بخش های مختلف این نمایشگاه شامل «نیمه هادی ها»، «میکروپروسسورها و  Embedded Systems»، «نمایشگرها و قطعات»، «سنسورهای میکرو و نانو»، «الکترونیک و تست در خودرو»، «تست و اندازه گیری»، «سویئچ ها و اینتر کانکشن ها» و «سیستم های تامین قدرت» و غیره می شود.

در نمایشگاه امسال برای پاویون ایران  فضایی در حدود 60 مترمربع در نظر گرفته شده است و شرکتهای دانش بنیان از حمایت‌های بلاعوض 70 درصدی هزینه‌های اجاره غرفه و غرفه‌سازی در این نمایشگاه استفاده خواهند کرد.. هدف از حضور شرکتهای دانش‌بنیان، توسعه صادرات و رصد فناوری‌های پیشرفته روز جهان در این نمایشگاه بزرگ است.

بدین وسیله از همه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این صنعت  دعوت می‌شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 66421605-021 داخلی 105 تماس بگیرند.

تاریخ انتشار : 1396/11/04
کد : 75478
تعداد بازدید: 1001