سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در هرمزگان و با هدف توسعۀ اقتصاد دریا/
نشست هم‌اندیشی سرآمدان با معاونت دانش‌و‌پژوهش نیروی دریایی سپاه برگزار شد

نشست مشترک بنیاد نخبگان استان هرمزگان با معاونت دانش‌و‌پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌افزایی و توسعۀ همکاری‌های علمی و فنّاوری بنیاد نخبگان استان هرمزگان و معاونت دانش‌و‌پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف گسترش ارتباطات علمی و تحقیقاتی و همچنین استفاده از پتانسیل‌های دوطرفه در مسیر توسعۀ استان و منطقه، برگزار شد.

در این نشست، داود صمصام‌پور؛ رییس بنیاد نخبگان استان هرمزگان با اشاره به توان نخبگانی بالای استان و حضور متراکم متخصصان متعهد، استفاده از ظرفیت انسانی موجود در استان را امری ضروری دانست و بر حمایت از مستعدان‌برتر حوزه‌های دریایی تأکید کرد.

نقی پوررضایی؛ معاون دانش‌و‌پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گزارشی جامعی درخصوص تاریخچه تأسیس، اهداف و مأموریت‌های این معاونت ارائه داد و با اشاره به قدمت 27 سالۀ معاونت دانش‌و‌پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دفاع و برقراری امنیت در آب‌های جمهوری اسلامی با پنج مؤلفه؛ شناوری، موشکی، هوا و دریا، تکاوری و پهباد را از جمله مهمترین وظایف این معاونت برشمرد.

در ادامه، جلسۀ پرسش و پاسخ با حضور سرآمدان، متخصصان و مستعدان‌برتر حوزه‌های مربوط به علوم دریایی برگزار شد.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست مقرر شد برای افزایش تعاملات و تعمیق روابط مشترک، جلسات هم‌اندیشی با عنوان توسعۀ اقتصاد دریا محور، به صورت ادواری برگزار شود.

 

تاریخ انتشار : 1396/11/03
کد : 75472
تعداد بازدید: 447

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601