جمعه 3 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف توانمندسازی دانش‌آموزان برتر/
طرح دوست علمی کارآفرینی و خلاقیت برگزار می‌شود

طرح دوست علمی ویژه دانش‌آموزان برتر استان قم با محوریت کارآفرینی و خلاقیت برگزار می‌شود. 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ طرح دوست علمی به منظور کشف و شکوفا کردن استعدادهای خدادادی دانش‏آموزان مستعد در عرصه‏‌های علم و فن‏آوری و ارتقای سطح علمی و فرهنگی محیط ‌های آموزشی آنان به‌ویژه در مناطق كم‌برخوردار، در راستای اهداف علمی، فرهنگی و در چارچوب سياست‌هاي سند راهبردی كشور در امور نخبگان، برای دوره‌‌های متوسطه اول پایه های هفتم، هشتم، و نهم در استان قم  اجرا می‌شود.

بر همین اساس، طرح دوست علمی کارآفرینی و خلاقیت با هدف توانمندسازی دانش‌آموزان برتر به مدت دو روز از 5 الی 6 بهمن با همکاری اداره‌‎کل آموزش‌و‌پرورش، سازمان بسیج دانش آموزی سپاه امام علی‌ابن‌ابی‌طالب‌ علیه‌السلام و مرکز شتاب‌دهنده تاب‌تک برگزار می‌شود.

در این طرح 50 نفر از دانش آموزان مستعد حضور دارند و توسط اساتید مجرب، با سرفصل‌های خلاقيت، نوآوري و كارآفريني، مدیریت زمان، اصول ایده‌پردازی و خلاقیت، شناسایی ایده‌های کارآفرینی و عوامل موفقیت  مستعدان‌برتر آشنا میشوند.

لازم به ذکر است، تاکنون سه دوره طرح دوست علمی به همت بنیاد نخبگان استان قم برگزار شده است و شرکت‌کنندگان با ثبت‌نام در وبگاه دوست علمی با نخبگان و مستعدان‌برتر برای مشاوره و تبادل نظرهای علمی ارتباط برقرار می‌کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/11/02
کد : 75462
تعداد بازدید: 416

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601