کارگاه کارآفرینی در حوزه گردشگری و فناوری‌های نرم برگزار می‌شود

کارگاه کارآفرینی در حوزه گردشگری و فناوری‌های نرم به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه کارآفرینی در صنعت گردشگری و فناوری‌های نرم با هدف آشنایی مستعدان‌برتر این حوزه، بهره‌‌گیری حداکثری از توان اجتماع نخبگانی، شبکه‌‌سازی افراد و گروه‌ها در حوزه‌های تخصصی، هم ‌افزایی و اشتراک دانش‌و‌اطلاعات و همچنین زمینه‌سازی برای حضور و اثرگذاری اجتماع نخبگانی برگزار می‌شود.

این کارگاه با محورهای «بررسی جایگاه صنعت گردشگری در دنیا و جایگاه ایران در این صنعت و آینده صنعت گرشگری در دنیا»، «ظرفیت‌های موجود در صنعت گردشگری»، «نقش استارت آپ‌ها در گردشگری»، «بررسی و تحلیل نمونه‌های موفق در گردشگری دنیا و ایران»، «چگونگی کارآفرینی در حوزه‌های مرتبط با صنعت گردشگری» و «نقش نخبگان و ایده‌پردازی در صنعت گردشگری» برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، کارگاه کارآفرینی در صنعت گردشگری و فناوری‌های نرم با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، مرکز شتاب‌دهی و نوآوری پارک علم‌وفناوری پردیس و همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در صنایع‌خلاق، شانزدهم بهمن‌ماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانۀ ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام کنند.

تاریخ انتشار : 1396/10/30
کد : 75448
تعداد بازدید: 1347