با عنوان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای/
رویداد «ایده شو» برگزار می‌شود

سی  و پنجمین رویداد ایده شو با عنوان مهارت‌های  فنی و حرفه‌ای با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، ایده شو رویدادی است که در آن، افراد، توانمندی خود را در ایده پردازی، بیان ایده و انتقال آن به دیگران در محیطی دوستانه محک می‌زنند.

در مجموع رویداد ایده شو محلی است برای به اشتراک‌گذاری ایده‌های مبتنی بر تجربیات زندگی ساز، موضوعات موردعلاقه و شوق برانگیز و شنیدن نقطه نظرات منحصربه‌ فرد داوران در خصوص ایده‌های مطرح شده است.

یک ایده خوب باید نوآور، شفاف، دارای توجیه اقتصادی، امکان‌پذیری و بازار پسند و مهم‌تر از همه مرتبط با موضوع رویداد باشد. به طور کلی ایده‌ها باید از تنوع موضوعی بالایی برخوردار باشند.

ممکن است درخواست چندین ایده خوب برای یک موضوع وجود داشته باشد ولی برخی از آنها برای حفظ تنوع موضوعات حذف شوند. درخواست‌هایی که موضوع آنها دارای بیشترین نوآوری، جذابیت، هیجان‌انگیز بودن و کارایی بوده و محصول تجربه، دانش، تلاش و حرفه خود صاحب ایده باشند در اولویت قرار می‌گیرند.

موضوعاتی که قبلاً ارائه شده‌اند، اولویت کمتری برای تأیید نهایی دارند مگر آنکه وجه تمایز قابل توجهی با ایده مشابه داشته باشند. به هر ایده طبق شاخص‌های تعریف شده امتیاز داده می‌شود. امتیازات داوران پس از نرمالایز شدن جهت تعیین 5 ایده برتر دوره نهایی استفاده می‌شوند.

سی  و پنجمین رویداد ایده شو با عنوان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای و ارائه هر ایده در ۳ دقیقه، 27 دی ماه، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/10/27
کد : 75434
تعداد بازدید: 1495