دوشنبه 1 بهمن 1397

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بهمن‌ماه/
نخستین جشنواره ایده‌پردازی هوایی و هوانوردی برگزار می‌شود

نخستین جشنواره ایده‌پردازی هوایی و هوانوردی به منظور پرورش ایده‌های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی به منظور پرورش ایده های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، حرکت به سمت کاربردی‌سازی ایده های خلاقانه و تجاری‌سازی و ایجاد ارتباط پویا بین نیازهای روز کشور و فعالیت‌های نخبگان در دانشگاه، به همت ستاد هوایی و هوانوردی و با همکاری اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تدوین شده است.

هدف از راه‌اندازی جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی، ایجاد پیوند بین صاحبان ایده، دانشگاه ها، صاحبان سرمایه و فعالین صنعت و ایجاد زیرساخت جهت تجاری‌سازی ایده های کاربردی درصنعت هوانوردی است.

ایده پردازی، بستری را فراهم می کند تا اندیشه های نو، افکار تازه، ابداعات و اختراعات پژوهشگران جوان در درجه اول مورد توجه قرار گیرد و با معرفی ضرورت علوم هوایی و هوانوردی، زمینه ساز ترویج این علم و حضور علاقه مندان این حوزه فراهم شود. در گام بعد پدیده ها و افراد سرآمد کشف و از پتانسیل آنان به درستی استفاده و طرح ها مورد بازبینی و داوری قرار می گیرد. با استمرار و دائمی کردن این جشنواره انگیزه ای برای محققان و پژوهشگران داخلی فراهم خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1396/10/24
کد : 75411
تعداد بازدید: 472

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601