با هدف افزایش همکاری دانشگاه‌ها/
کارگاه آشنایی با فرایند اعطای جایزه‌های تحصیلی برگزار شد

کارگاه‌ آموزشی «آشنایی با فرایند اعطای جایزه‌های تحصیلی سال 97-1396 به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران به منظور به‌روزرسانی اطلاعات و آشنایی کارشناسان مرتبط در دانشگاه‌های همکار با نظام نخبگانی و آموزش مناسب به آنان، کارگاه‌ آموزشی «آشنایی با فرایند اعطای جایزه‌های تحصیلی سال 97-1396 در سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (سامانه ثریا)» را یکشنبه؛ دهم دی‌ماه، با حضور کارشناسان مرتبط در دانشگاه‌های بزرگ استان تهران برگزار کرد.

در ابتدای این جلسه که با هدف بهبود فرایند اجرای آیین‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی و سهولت در اعطای جوایز به مشمولان برگزار شد، علیرضا زراسوندی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان تهران توضیحاتی در خصوص اهداف مدنظر بنیاد در تدوین آیین‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی و روند اجرایی آن و همچنین رویکرد جدید بنیاد در فرایند انتخاب مشمولان سال تحصیلی 97-96 ارائه کرد.

در ادامه جلسه، کارشناسان بنیاد نخبگان استان تهران مطالب آموزشی تدوین شده را در قالب پاورپوینت ارائه و به پرسش‌های شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.

لازم به ذکر است، در پایان کارگاه‌ آموزشی «آشنایی با فرایند اعطای جایزه‌های تحصیلی سال 97-1396 در سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (سامانه ثریا)»، گواهی گذراندن این دوره آموزشی، به شرکت‌کنندگان اعطا شد.

تاریخ انتشار : 1396/10/23
کد : 75404
تعداد بازدید: 854