با حضور اجتماع نخبگان بومی/
کارگروه تخصصی پژوهشی شهر مشهد تشکیل می‌شود

کارگروه تخصصی پژوهشی شهر مشهد با همکاری بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی و مرکز پژوهش‌های اسلامی شهر مقدس مشهد تشکیل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای رویکرد بنیاد ملی نخبگان بر مبنای ایجاد و افزایش هم‌افزایی بین نهادهای دیگر و همچنین زمینه‌سازی برای تزریق تفکر نخگبانی به بخش‌ها و دستگاه‌های درون‌استانی، کارگروه تخصصی پژوهشی شهر مشهد با همکاری بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی و مرکز پژوهش‌های اسلامی شهر مقدس مشهد تشکیل می‌شود.

بر همین اساس مرکز پژوهش‌های اسلامی شهر مقدس مشهد در تلاش است با جذب نیروهای نخبگانی بومی در حوزه‌های تخصصی و همچنین با استفاده از توان مستعدان‌برتر رشته‌های مرتبط، کارگروه مذکور را در حوزه‌های «امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها»، «برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع‌انسانی»، «حقوقی»، «عمران و شهرسازی»، «حمل‌ونقل و ترافیک»، «خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط‌زیست»، «فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه»، «ویژه ایثارگران»، «ویژه توسعه و عمران طوس» و «ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار» تشکیل دهد.

متقاضیان حضور در کارگروه تخصصی پژوهشی شهر مشهد می‌توانند در خواست و روزمۀ خود را به آدرس بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی به نشانیrazavi.bmn.ir ارسال کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/10/19
کد : 75386
تعداد بازدید: 1772