به مستعدان‌برتر رشتۀ شیمی‌آلی/
جایزۀ پروفسور سید حبیب فیروزآبادی اعطا می‌شود

بنیاد نخبگان استان فارس با همکاری مجمع‌خیّران فارس جایزۀ پروفسور سید حیبیب فیروزآبادی را اعطا می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیتهای علمی و مفاخر بومی و همچنین ایجاد روحیۀ تلاش و خودباوری در میان اساتید، دانشجویان و پژوهشگران، مجمع خیّران نخبه‌پرور فارس جوایزی را بهنام افراد حقیقی و حقوقی خوشنام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های علمی (اعم از حوزوی و دانشگاهی)، فرهنگی و اجتماعی، تعریف، اعلام و متناسب با رشتۀ تخصصی افراد، به متولدین استان فارس و یا دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های استان فارس اعطا می‌کند.

مجمع خیّران فارس با همکاری دانشگاه شیراز در نظر دارد طی این فراخوان، از دانشجویان مقطع دکتری رشتۀ شیمی آلی دانشگاه‌های استان فارس و یا متولدین استان فارس که مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های کشور هستند، برای شرکت در فراخوان علمی «جایزۀ پروفسور سید حبیب فیروزآبادی» دعوت کند.

این جایزه، هر ساله به برترین دانشجوی دکتری شیمی‌آلی که در کارگروه مربوطه در مجمع خیّران حائز بیشترین امتیاز از نظر فعالیت‌های علمی و آموزشی شود، اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است، متقاضیان می‌توانند حداکثر تا تاریخ 25 اسفندماه 1396 از طریق سامانۀ shiraz-feca.ir نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان اقدام کنند.

 

تاریخ انتشار : 1396/10/03
کد : 75281
تعداد بازدید: 899