چهارشنبه 29 آبان 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در کرمانشاه/
فستیوال تخصصی نوآوری در صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار شد

یازدهمین فستیوال تخصصی نوآوری در صنایع شیمیایی و پلیمر با هدف توسعه مبادلات در بازار دارایی‌های فکری فرابورس ایران در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان کرمانشاه با همکاری فن بازار ملی ایران (فن بازار استان کرمانشاه) و شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در جهت ایجاد بستر مناسب برای تجاری‌سازی اختراعات و ایده‌های نو و از سوی دیگر ایجاد فرصتی علمی و کارشناسی شده برای سرمایه‌گذاری افراد و شرکت‌های علاقمند، «یازدهمین فستیوال تخصصی نوآوری در صنایع شیمیایی و پلیمر» را با حضور رئیس فن بازار ملی ایران برگزار کرد.

در این فستیوال از بین 43 نوآوری و اختراع ارسال‌شده در حوزه صنایع شیمیایی و پلیمر، پس از بررسی صلاحیت و اولویت‌بندی آنها و براساس پتانسیل جذب سرمایه و تجاری‌سازی، 8 طرح برگزیده انتخاب شد.

در ادامه، برگزیدگان طرح خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کردند و سایر طرح‌ها نیز در قالب کتابچه در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

لازم به ذکر است، استفاده از حمایت‌های مادی و معنوی معاونت‌علمی ریاست‌جمهوری در قالب تسهیلات ارزان قیمت، انعقاد قراردادهای معاف از مالیات و دریافت تسهیلات ارزش‌گذاری، از مهمترین تسهیلات ارائه‌شده در این فستیوال بود.

 

تاریخ انتشار : 1396/10/02
کد : 75275
تعداد بازدید: 470

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601