رویداد کارآفرینی اسلامی_قرآنی «طلوع برکت» برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی اسلامی_قرآنی «طلوع برکت» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 28 تا 30 آذرماه 95 برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ «طلوع برکت»  یک رویداد استارتاپی اسلامی - قرآنی کریم است. در این رویداد طی یک برنامه فشرده سه روزه، شرکت‌کنندگان با فضای کارآفرینی اسلامی – قرآنی در کشور و جهان آشنا می‌شوند.

همچنین به وسیله بسته‌های آموزشی فشرده با مبانی راه‌اندازی کسب‌وکار بر اساس ارزش‌های قرآنی و اسلامی آشنا خواهند شد و از فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در این بخش از زبان اساتید و فعالان این حوزه اطلاع حاصل می‌کنند.

در بخش دیگر این رویداد، فضای واقعی ایجاد کسب‌وکارهای اسلامی - قرآنی برای شرکت‌کنندگان شبیه‌سازی می‌شود به‌طوری که شرکت‌کنندگان در محیطی پویا و خلاق تیم‌های کاری خود را تشکیل داده و مراحل راه‌اندازی یک کسب و کار اسلامی – قرآنی را از ابتدا تا انتها به‌صورت فشرده تجربه خواهند کرد.

در اختتامیه، تیم‌های کاری نتیجه تلاش‌های دو روزه خود را در مقابل چشم سرمایه‌گذاران و داوران ارائه می‌دهند، درنهایت    تیم‌هایی که از پتانسیل کافی برای سرمایه‌گذاری برخوردارند توسط سرمایه‌گذاران انتخاب می‌شوند.

محورهای رویداد استارتاپی-اسلامی «طلوع برکت» شامل گردشگری و توریسم، اقتصاد و بانکداری اسلامی، هنرهای تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب‌بازی و بازی‌های رایانه‌ای، سلامت و محصولات غذایی حلال،  تولید محتوای چند رسانه‌ای، وب و اپلیکیشن، مد و لباس اسلامی است.

شرکت‌کنندگان در این رویداد علاوه بر حضور در یک کارگاه آموزشی- تجربی 3 روزه کارآفرینی اسلامی-قرآنی، در راستای ایجاد یک کسب و کار اسلامی-قرآنی تجربه کسب می‌کنند. همچنین کارگاه‌های تخصصی متنوعی با بهره‌گیری از اساتید مجرب برگزار می‌شود که در کنار آن فرصت همکاری و بهره‌گیری از تجربیات کارآفرینان برتر این حوزه فراهم می‌شود.

طلوع برکت در انتها به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر اعطا می‌کند. همچنین تیم‌های برتر علاوه بر دریافت جوایز نفیس در مرکز رشد قرآنی مستقر خواهند شد.

رویداد استارتاپی اسلامی-قرآنی «طلوع برکت» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  28 تا 30 آذرماه 95 برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/09/18
کد : 75191
تعداد بازدید: 797